Strategi.
Hantverk.
Effekt.

Vju skapar kärnfulla och insiktsfulla digitala lösningar som ger effekt.

Vad vi gör

Vju arbetar med strategi, hantverk och effekt – allt från varumärkesarbeten, UI, hemsidesdesign, SEO/SEM och programmering. Alltid med både data och intuition i ryggen. Enkelt sett kan du se oss som en digital helhetsleverantör som fokuserar på hur du kan växa, både digitalt och som företag.

Hur vi är

Vju är en lagom stor byrå. Vi vet hur man gör projekt lagom stora. Och har en bred samlad kunskap för att kunna leverera hög kvalitet. Vi har kul ihop och vill ha kul tillsammans med våra kunder. För det är så man skapar långa relationer. Och det gillar vi.

Hur kan vi hjälpa dig?

Oavsett om du behöver hjälp med strategi eller ren produktion – hör av dig så pratar vi vidare.

KONTAKTA OSS >>

Björn Kallin

VD & Grundare

bjorn@vju.se

070-877 59 76

Jesper Holm

CD & Grundare

jesper@vju.se

073-384 09 15

Malin Stjernling

Kommunikatör

malin@vju.se

073-659 91 16

Desirée Karlsson Borsch

Kommunikatör

desiree@vju.se

070-498 24 38

Filippa Folkesson

Kommunikatör

filippa@vju.se

070-791 58 16

Sandra Pettersson

Webbutveckling

sandra@vju.se

070-416 57 63

Daniel Kallin

Webbutveckling

daniel@vju.se

Jimmy Stolpe

Designer

jimmy@vju.se

Spontanansökan

KUL!

hej@vju.se